Optický modul TP-Link TL-SM321B Optický modul, SFP, WDM, 1Gbit, SM Single mode, LC, 10km, MiniGBIC

576 Kč 476 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem 3 ks

Kód: NAOTPL1010

PN: TL-SM321B

Záruka: 60 měsíce (ů)

TP-Link TL-SM321B Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost až 10 km. Modul... více
TP-Link TL-SM321B

Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost až 10 km.

Modul je určen pro vložení do SFP slotu switche nebo mediakonvertoru MC220L a je napájen přímo z těchto zařízení. Na druhé straně spoje je nutné použít modul TL-SM321A. MiniGBIC je vybaven držákem pro snadné vysunutí z SFP slotu.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Formát: SFP

Rychlost: 1,25 Gbps

Typ: single mode

Vzdálenost: max. 10 km

Tx/Rx: 1310/1550 nm

Konektor: LC (broušení UPC)

Značka
Výrobce:  TP-LINK
Upřesnění typu:  Optický modul
Technické detaily
Vlnová délka (nm):  1310/1550
Max. délka spoje (km):  10
Provozní teplota max (°C):  70
Provozní teplota min (°C):  +0
Přenosová rychlost (Mbps):  1250
Síťová rozhraní
Formát modulu:  SFP
Režim:  SM
Dosah:  10 km
Typ optického konektoru:  LC
Typ SFP modulu:  duplex
Rychlost SFP modulu:  1 Gbps
Normy:  IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Vstupy a výstupy
Konektor:  LC
Napájení
Napájení (V):  3,3 ze switche nebo mediakonvertoru
Fyzické vlastnosti
Barva:  šedá
Hmotnost (kg):  0.12
Hmotnost (g):  12
Váhová kategorie:  Lehký - do 2 kg
Specifikace vlákna:  9/125um
Modelové číslo
Modelové číslo:  TL-SM321B

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace