Optický modul Cisco MGBSX1
Optický modul, SFP, Gigabit Ethernet, SX, multi mode, 850nm, až 500m, konektor LC

2 493 Kč 2 060 Kč bez DPH
Běžná cena: 2 586 Kč

Dostupnost: Bude skladem za 1-2 dny

Kód: ACZ100362

PN: MGBSX1

Cisco MGBSX1 Malý optický modul, který poskytuje plně duplexní gigabitové řešení pro multimode spojení dlouhé až 500 m. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Formát: SFP Rychlost: 1 Gbps Typ: multimode Vzdálenost: max. 500 m Tx... více
Cisco MGBSX1

Malý optický modul, který poskytuje plně duplexní gigabitové řešení pro multimode spojení dlouhé až 500 m.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Formát: SFP

Rychlost: 1 Gbps

Typ: multimode

Vzdálenost: max. 500 m

Tx/Rx: 850 nm

Konektor: LC duplex

Záruční podmínky

Značka
Výrobce:  CISCO
Upřesnění typu:  Optický modul
Síťová rozhraní
Formát modulu:  SFP
Režim:  MM
Dosah:  500 m
Typ optického konektoru:  LC
Typ SFP modulu:  duplex
Rychlost SFP modulu:  1 Gbps
Kompatibilita SFP modulu:  Cisco
Modelové číslo
Modelové číslo:  MGBSX1

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace